Надіслати заявку

Наші Публікації

Ділимося своїм досвідом та цікавими думками.

Кращі практики плоского дизайну

З моменту свого зростання популярності в 2012 році, плоский дизайн вплинув на візуальний дизайн в Інтернеті. Вони зараз всюди - Apple, Amazon, Microsoft.

Плоский дизайн, особливо в поєднанні зі стратегічним мінімалізмом, може стати потужним естетичним інструментом. Він може передати відчуття розкоші або модності, а в деяких випадках може бути використаний для залучення молодих дорослих користувачів. Це легкий користувальницький інтерфейс, і його простіше підтримувати для пристроїв різних розмірів.

На жаль, плоский дизайн має великий недолік: він часто призводить до невизначеності кліків і зниження ефективності користувача. Коли дизайнери вирівнюють призначений для користувача інтерфейс, вони, як правило, видаляють безліч значків, які зазвичай повідомляють користувачам, де натискати. Але квартира не повинна терпіти невдачу - скористайтеся наступними стратегіями, щоб ваші користувачі не стали жертвами несправного плоского дизайну.

Стратегії запобігання невизначеності кліків

Якщо ви впевнені, що плоский дизайн підходить саме для вашого продукту, подумайте, як ви будете повідомляти про інтерактивності кожного інтерактивного елемента - посилань, кнопок, полів форми, повзунків і т. Д.

Ніколи не використовуйте одну і ту ж візуальну обробку для статичного тексту і пов'язаного тексту. Не використовуйте один і той же колір для кнопок основного дії і фону для статичного заголовка. Використовуйте свій візуальний дизайн, щоб підказувати користувачам, що натискається на вашому сайті, а що ні. Послідовність має вирішальне значення.

Дотримуйтесь наших рекомендацій щодо оповіщення про КЕП тексту, кнопок, зображень, графіки, вкладок і значків:

 • Переконайтеся, що ваші кнопки хоча б смутно виглядають як фізичні кнопки.
 • Уникайте примарних кнопок - текст з тонким прямокутним контуром.
 • Переконайтеся, що дрібні предмети збільшаться при натисканні.
 • Використовуйте стандартні, впізнавані значки в посиланнях. За деякими винятками, ці значки повинні бути в парі з текстом мітки.
 • Добре, якщо на ваших вкладках немає тіней, просто переконайтеся, що ви прямуєте іншим нашим рекомендаціям по дизайну вкладок.
 • Максимально використовуйте традиційні макети і стандартні шаблони для користувача інтерфейсу. Зі стандартною компонуванням користувачі легко зрозуміють призначення кожного елемента - навіть без традиційних сильних значків. Поєднання стандартного макета з чистим візуальним дизайном і достатнім пропуском допомагає ще більше, роблячи кожен розділ сайту більш помітним і зрозумілим.
 • Зверніть увагу на контраст. Переконайтеся, що ваш текст і елементи чітко вирізняються і помітні. Світло-сірий на темно-сірому є популярним підходом для плоского дизайну, але він рідко працює добре. Також будьте обережні при використанні фонових зображень під текстом.
 • Додайте назад в глибину. Квартира не повинна бути повністю плоскою. Додайте назад деякі тонкі тривимірні тіні або ефекти накладення, щоб прояснити відносини між елементами.

Плоский дизайн - популярний і потужний естетичний дизайн - при правильному використанні. Пам'ятайте, що невизначеність кліків - це не просто проблема для користувачів, які намагаються виконати свої завдання, це також означає, що вони можуть пропустити важливі дії, які сприяють досягненню бізнес-цілей. Ніколи не жертвуйте зручністю використання відповідно до певної естетикою дизайну, і завжди перевіряйте своїх користувачів, щоб переконатися, що вони розуміють ваш призначений для користувача інтерфейс.

Перевірте будь-який плоский призначений для користувача інтерфейс на відповідність цього контрольному списку, щоб перевірити його зручність використання:

 • Контрольний список
 • Підказки кликабельности однакові по всьому сайту.
 • Пов'язані елементи помітні, мають відповідний контраст і помітні.
 • Пов'язані елементи розташовані там, де користувачі очікують їх побачити.
 • Там немає «червоних оселедців» - немає помилкових цілей, які виглядають розмітки, але не є такими.
 • Всі елементи, пов'язані з одним і тим же елементом вмісту (значок, зображення, текст), пов'язані і вказують на одну і ту ж сторінку.

Інші публікації

Наш блог

Щоб виправити веб, поверніть його користувачам

Вчора Всесвітня павутина - наша найважливіша комунікаційна технологія - здається, розвивається. Але так чи так насправді?

Чому так важливо написати хороший контент?

У наші дні в Інтернеті доступні безліч контенту, а все менше і менше - написано власними силами.

Як створити відмінний продукт, перш ніж найняти першого менеджера

Більшість стартапів не можуть дозволити собі найняти досвідченого проджект-менджера на початку своєї подорожі.
Facebook YouTube Instagram Skype Viber Telegram Pinterest