Надіслати заявку

Наші Публікації

Ділимося своїм досвідом та цікавими думками.

8 кращих блогів для розробників

За останні роки технології покращилися, і блогосфера привернула так багато блогів, що для того, щоб виділитися з натовпу, потрібні додаткові зусилля.

Багато людей допускають помилки при запуску блогу, і якщо вам потрібен блог для вашого бізнесу, а не для особистого використання, вам потрібно враховувати багато речей, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще.

Блоги є одним з найбільш цінних маркетингових інструментів, які можуть приносити прибуток вашому бізнесу при ефективному використанні. Це допомагає вам краще взаємодіяти з клієнтами, а також надає їм достатньо інформації про ваші продукти або послуги.

Опитування Hubspot також показав, що 60% компаній, які ведуть блоги, отримують більше клієнтів. Результати ведення блогу підштовхнули багатьох власників бізнесу до створення блогу.

Однак управління блогом - це не просто створення блогу з хорошим хостинг-провайдером, але свідоме застосування технік, які дозволять вам випередити інших. Ці методи позбавлять вас від багатьох помилок, які більшість стартапів малого бізнесу роблять зі своїми блогами.

Яким би простим не здавалося управління блогом, для того, щоб зробити його успішним блогом, який приваблює вас, цінних клієнтів, потрібно багато особистої самовіддачі.

Нижче наведені деякі з кращих методів ведення блогів, які допоможуть поліпшити ваш блог:

1. Виберіть відмінну платформу

Найголовніший, але один з найважливіших аспектів створення блогу - це вибір правильної платформи. Існують різні платформи для ведення блогів, що робить досить складним завданням просто погодитися на одну.

Можливо, вам доведеться порівняти і зіставити, щоб отримати той, який підходить вам найкраще і буде корисним для вашого бізнесу. WordPress - одна з найбільших платформ для ведення блогів з безліччю переваг, включаючи безліч плагінів, доповнень і простих способів створення блогу.

Є й інші, такі як Wix, Blogger, Tumblr, Medium, Squarespace, Joomla, Ghost і Weebly. Дізнайтеся про плюси і мінуси кожного і виберіть найкращий для вас і вашого бізнесу.

2. Отримайте ідеї від вашої аудиторії

Ваш блог повинен бути створений з точки зору вашої аудиторії. Напишіть, що вони хочуть побачити, прочитати і дати їм краще, найкраще запитати їх ідеї.

Запитувати їх ідеї - відмінний спосіб зв'язатися з вашою аудиторією; дати їм зрозуміти, що вони мають значення і що їхні голоси почуті. Проте, вам потрібно проявити творчий підхід до цього, щоб не здалося, що ви не повністю виходите від оригінальних ідей і завжди потребуєте їхньої допомоги.

Простий спосіб зробити це - задавати відкриті питання, наприклад, що вони планують робити в певний час або що вони хочуть.

Прикріпіть ці питання до повідомлення в блозі або цінному повідомленням в соціальній мережі, щоб переконатися, що ви оцінили їх, перш ніж ставити випадкове питання. Крім того, зосередьтеся на своїй самої лояльної аудиторії, яка підписалася на ваш блог і продовжує повертатися. Подивіться, що повертає їх і що вони люблять читати, щоб знати, з чим слід погодитися.

3. Почніть свій блог з власного домену

Домен - це просто URL-адресу веб-сайту, а створення власного домену допомагає в самобрендінге. Замість того, щоб мати доменне ім'я, таке як xyz.wordpress.com, ви можете просто мати xyz.com. Це змушує вас виглядати професійно і більш презентабельно для ваших клієнтів.

4. Шукайте хорошого провайдера хостингу

Важливо мати професійний веб-хостинг для вашого бізнесу, так як він може допомогти поліпшити зростання вашої компанії, а також дасть приголомшливі результати.

Знайти хороших хостинг-провайдерів не так складно, і більшість веб-хостингів в наші дні дозволяють легко встановлювати WordPress, щоб полегшити роботу людям, які не мають технічного досвіду.

Деякі з переваг отримання хорошого хост-провайдера включають надійність, технічну підтримку, можливості SEO, управління даними, дизайн і стиль, відновлення даних і необмежений простір.

5. Напишіть відповідний і унікальний контент

Створення релевантного і унікального контенту не тільки привертає вашу аудиторію і дозволяє їм бачити цінність на вашому сайті, але також допомагає поліпшити ваш показник SEO, необхідний для росту вашого сайту.

Не намагайтеся копіювати контент; завжди бути оригінальним. Пошукові алгоритми оцінюють унікальний контент, тим самим підвищуючи ваші SEO-рейтинги. З іншого боку, сайти з дубльованим контентом можуть бути оштрафовані пошуковими системами, і це не буде добре для вашого бізнесу.

6. Використовуйте SEO дружню тему

Тема, яку ви обираєте для свого блогу, може вплинути на SEO, і ви захочете, щоб ваша сторінка була легко знайдена вашою цільовою аудиторією.

Як початківець блогер, ви можете захотіти інвестувати в преміальний, професійний і оптимізований для SEO шаблон, який збільшить охоплення вашого контенту в Інтернеті.

Деякі речі, які визначають SEO-дружню тему, включають швидку швидкість завантаження, коректне кодування, інтеграцію з соціальними мережами, плагіни і добре структурований веб-сайт.

7. Скористайтеся перевагами соціальних мереж

Протягом багатьох років соціальні мережі були відмінним інструментом просування, особливо на таких популярних платформах, як Facebook, Twitter, Instagram і Pinterest.

Ці платформи можуть направляти багато трафіку на ваш сайт; Ви просто повинні натиснути на цю кнопку і поділитися своїм шахрайством намет, наскільки ви можете.

Крім простого обміну, вам також доведеться постійно взаємодіяти зі своєю аудиторією і поліпшувати обслуговування клієнтів через соціальні мережі.

При максимальному використанні соціальні мережі можуть змінити весь ваш блог і принести продуктивний результат. Крім того, у міру того, як ви продовжуєте ділитися своїм контентом, ваш рейтинг SEO покращиться, оскільки це підтверджує достовірність.

8. Використовуйте відповідні ключові слова

Люди постійно шукають різні ключові слова в Інтернеті, і, використовуючи релевантні ключові слова у вашому контенті, який відноситься до вашого бізнесу, ви можете залучити цільової веб-трафік на ваш сайт.

Пошукові системи використовують релевантність ключових слів, щоб визначити, про що ваша сторінка, і ранжувати результати пошуку в порядку релевантності.

Це одні з кращих методів ведення блогу, які допоможуть поліпшити ваш сайт, якщо він буде максимально збільшений. Кількість зусиль і роздумів, які ви вкладаєте в свій сайт, визначає, чого очікувати від результату.

Інші публікації

Наш блог

Навігація по сайту: Ви знаходитесь тут

Дизайнери створюють навігаційні структури, щоб допомогти людям переміщатися по веб-сайтам, але оптимальної структури і функцій недостатньо.

Головні закони і порядки UX дизайну

«Закони UX» - це причинно-наслідкові зв'язки, коли одна подія (причина) викликає іншу (ефект).

Золоті правила дизайну нижньої навігації

Дизайн - це більше, ніж просто красива зовнішність - то, що повинні знати всі дизайнери.
Facebook YouTube Instagram Skype Viber Telegram Pinterest